Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Lipiany tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W aktualnych czasach większość ludzi dokonuje zakupy przez internet. Istnieje więc miłe przede każdym ze względu na moc towarów również ich charakterów, jakie możemy odnaleźć w budów. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, a już jutro paczka z upragnionym przedmiotem dostaje się w naszych rękach. A wtedy wszystko bez wychodzenia się z łóżka! Istnieje więc idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek stały się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Świdwin

Nowa firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one zachować na sprzedaży paczek, a jedna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do kraju przekonany co do formie pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na moment próbny. Kosztuje on 150 jasnych także jest dodatkowe rozwiązanie go do kraju 3 okresu rozliczeniowego. Istnieje więc wyjątkowo dobra możliwość dla przedsiębiorców, którzy właśnie wkraczają na kiermasz również nie wiedzą, jaki będzie zbyt na konkretny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im dobrze paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie delikatniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Świdwin

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy oraz te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres bycia umowy, a także zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do odbiorcę już drugiego dnia. Istnieje więc zwłaszcza dobre w okresie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka może istnieć na miarę złota. Warunki te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na trwające 12 i 24 miesiące. Mini Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zapewnić w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i trwa możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Świdwin

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkimi Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W pierwszym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W pozostałym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych tworzą się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę opłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dopasowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a ponadto możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w jakimś momencie, w zależności od potrzeb. Stawka za paliwo istnieje wyjątkowo wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w naszej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest szeroki zarówno na stosunek z bogatszymi klientami. Aby uzyskać indywidualną ofertę abonamentu, należy umówić się z nazwą. Na części internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można też skorzystać z punktu infolinii. Wybranie abonamentu jest bajecznie praktyczne – wystarczy przejść na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki oraz numeru NIP firmy, używamy do podsumowania również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Świdwin

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *