Jak zachować

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym zostaniesz się wartościowa i piękna!

Prasóweczki

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim powstaniesz się mocna i wysoka! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, jakie tworzył Ci poradzić w utracie wagi? Jeśli tak, wtedy nie jesteś sama.

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim powstaniesz się mocna i wysoka!

Według zrealizowanych w Polsce badań, ponad 80% osób chcą schudnąć i niemal 70% nie jest usatysfakcjonowana ze swojej charakterystyki i czuje presję, aby zrzucić kilka kilogramów. Dzieje się właściwie nie bez względu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie natury zaś prowokuje inne choroby. Analiza naukowa wydana w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 różnymi typami nowotworów, w współczesnym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na wesele wygrana w bitwie o niską sylwetkę może być popularniejsza, niż zakładasz. Przeczytaj nasze pomoce i zastanów się, czy któraś z wymienionych przez nas win nie stoi na granicy do posiadania szczupłej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Mogłoby się wydawać, że im trochę jesz, tym łatwo otrzymasz swój cel. Jednak dzieje się zupełnie odwrotnie: ciało reaguje na dużą utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i umieszczając je jako tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą także wywołać zachcianki żywieniowe, które powodują się do powstawania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który zapewnia, że stracisz dużo niż sam do dwóch kilogramów tygodniowo bez zadań jest chyba krótkotrwały w końcach. Rozważ zainwestowanie w sam przygotowany dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom może się wtedy okazać, że chudnięcie może wcale nie montuje się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Chodzisz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest darmową przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, jakie powinni spożywać każdego dnia i tylko 44 procent miało pewne zdanie na problem zrównoważonej diety oraz prace fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, i ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, by na bieżąco śledzić energię robioną i spalaną.

Zrezygnuj z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie pozwala nas do zwiększenia liczbie spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do złych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy również zatrzymywanie zbędnych ilości wody w organizmie, co sprawia m.in. wahaniami wagi, uczuciem znużenia oraz minusie energii, a też niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, stopami i nogami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *